Протидія булінгу

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти

Наказ “Про створення комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) у закладі”

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)


Тиждень з протидії булінгу.

Мета: інформування учнів про різні прояви булінгу, його наслідки та методи боротьби для забезпечення дружньої атмосфери в учнівському середовищі.

Протидія домашньому насильству та емоційному насильству у стосунках.Таку тему обговорювали з учнями гуртожитку спільно з фахівцями із соціальної роботи ВСР ЗР ЛМЦСССДМ.

Проведено бесіди «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення» у групах І курсу спільно з працівниками ювенальної превенції.

Спільно з фахівцями ЛМЦСССДМ проведено профілактичні бесіди на теми: «Ми –це наші вчинки», – булінг, сором, провина; «Ми всі різні, але рівні»; «Здоровий сьогодні – успішний завтра»

Тренінг в рамках проєкту «Підвищення рівня обізнаності учнівської і студентської молоді щодо безпечного працевлаштування і міграції. Протидія торгівлі людьми у Львівській та Тернопільській областях» (за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Агенства з міжнародного розвитку США USAID. Разом з супервізоркою проєкту Оленою Кальбус з ГО «Центр «Жіночі перспективи»

Запобігання та протидія насильству