Протидія булінгу
План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти
Наказ “Про створення комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) у закладі”
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/0.1-e1650264622805.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/0.2-e1650264585199.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-13-572-1024x461.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-14-805-768x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-15-015-1024x768.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-14-515-768x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-15-200-768x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-13-249-1024x461.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-18_08-59-14-350-1024x768.jpg)
Тиждень з протидії булінгу.
Мета: інформування учнів про різні прояви булінгу, його наслідки та методи боротьби для забезпечення дружньої атмосфери в учнівському середовищі.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.1-e1650264452472.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.2-461x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.3-461x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.4-e1650264376609.jpg)
Протидія домашньому насильству та емоційному насильству у стосунках.Таку тему обговорювали з учнями гуртожитку спільно з фахівцями із соціальної роботи ВСР ЗР ЛМЦСССДМ.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.4-e1650264082492.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.5-e1650264047562.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.6-e1650264011553.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.7-e1650263979456.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.8-e1650263944335.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.9-e1650263908399.jpg)
Проведено бесіди «Відповідальність неповнолітніх за правопорушення» у групах І курсу спільно з працівниками ювенальної превенції.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.1-e1650263799802.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.2-e1650263766128.jpg)
Спільно з фахівцями ЛМЦСССДМ проведено профілактичні бесіди на теми: «Ми –це наші вчинки», – булінг, сором, провина; «Ми всі різні, але рівні»; «Здоровий сьогодні – успішний завтра»
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/4.1-e1650263536698.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/4.2-e1650263503526.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/4.3-e1650263454576.jpg)
Тренінг в рамках проєкту «Підвищення рівня обізнаності учнівської і студентської молоді щодо безпечного працевлаштування і міграції. Протидія торгівлі людьми у Львівській та Тернопільській областях» (за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Агенства з міжнародного розвитку США USAID. Разом з супервізоркою проєкту Оленою Кальбус з ГО «Центр «Жіночі перспективи»
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.1-461x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.2-461x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.3-461x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.4-1024x461.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.5-e1650263265409.jpg)