Вступникам
Електронна заява вступу 2024-2025
Чому варто обрати наш заклад
– Учні під час навчання забезпечуються стипендією та гуртожитком. Соціально незахищені та учні, що проживають в гуртожитку забезпечуються харчуванням. Учні після 9-го класу здобувають повну загальну середню освіту.
– Центр здійснює професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників, службовців і незайнятого населення, допрофесійну підготовку учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійну підготовку студентів ВНЗ.
– Кухарі, кондитери, офіціанти, бармени можуть продовжити навчання у Львівському інституті економіки і туризму, Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості або Львівському кооперативному коледжі економіки і права.
Як стати учнем
Познайомся з навчальним закладом:
Обери професію за покликанням:
Познайомся з правилами прийому:
Приготуй документи, необхідні до вступу:
Звернись до приймальної комісії:
ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ
Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.
Читати детальніше![](https://profcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/11/image-52.jpg)
Вступна кампанія 2024
Прийом документів розпочинається 25.04.2024
Якщо виникли запитання, ви можете написати нам або зв'язатися за телефоном на строрінці:
Можливо ви знайдете відповідь на сторінці:
новини
Навчально-практичний центр легкої промисловості у Львові дає нову професію за 4 тижні У Львові на базі Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи відкрили навчально-практичний центр легкої промисловості. Що змінилося для учнів коледжу з відкриттям центру? Чи є робочі місця, і де можуть працювати випускники коледжу? Як утримати фахових працівників в Україні? Про перекваліфікацію та […]
Сучасний освітній простір створили в синергії з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою, Громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Українив межах проєкту «USAID надає підтримку грантам для організацій підтримки бізнесу». Метою проєкту є забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу у підвищенні кваліфікацій та перепідготовці наявних працівників і […]