Вступникам

Електронна заява вступу 2024-2025

 

Чому варто обрати наш заклад

– Учні під час навчання забезпечуються стипендією та гуртожитком. Соціально незахищені та учні, що проживають в гуртожитку забезпечуються харчуванням. Учні після 9-го класу здобувають повну загальну середню освіту.

– Центр здійснює професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників, службовців і незайнятого населення, допрофесійну підготовку учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійну підготовку студентів ВНЗ.

– Кухарі, кондитери, офіціанти, бармени можуть продовжити навчання у Львівському інституті економіки і туризму, Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості або Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

 

 

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2024

Прийом документів розпочинається 25.04.2024

новини

Сучасний освітній простір створили в синергії з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою, Громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Українив межах проєкту «USAID надає підтримку грантам для організацій підтримки бізнесу». Метою проєкту є забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу у підвищенні кваліфікацій та перепідготовці наявних працівників і […]

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.