Центр кар’єри

Сьогодні, 20 березня, у нашому закладі відбулося чергове засідання Центру карʼєри . Цікавим і пізнавальним приводом стало обговорення

«Положення про молодіжний центр «.

Учасники дискусії шукали спільні думки та ідеї щодо активізації роботи учнівського самоврядування а також нагальних питань профорієнтації.


💢 13 грудня, в МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ І ДИЗАЙНУ м. Львова за участі заступника директора Катерина Шийка, старших майстрів Ірина Нога, Ліда Криворука, практичного психолога Кочмар Зоряна та викладачів Марта Довгун-Федак, Самборської М.М. проведено засідання Центру кар’єри з учнями 301-302 та 311-312 груп, на якому прослухали лекцію Катя Клімовець стосовно працевлаштування, трудового договору та проходження виробничої практики.

👉У форматі круглого столу обговорили різні питання щодо продовженого навчання та можливості подальшого працевлаштування.

#ЦентрКарєри

#ПрофтехосвітаЛьвівщини


Сьогодні, 15 листопада, в МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ І ДИЗАЙНУ м. Львова за участю Катерина Шийка, Кочмар Зоряна, Lesya Aleksyk, Орест Середич було проведено засідання Центру кар’єри з учнями 103 та 203 груп, на якому обговорили необхідні професійні компетентності, якими повинні володіти майбутні спеціалісти, комунікативні навички для роботи в колективі, особистої культури та самопрезентації.


Сьогодні, 18 жовтня, в МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ І ДИЗАЙНУ м. Львова було проведено засідання Центру кар’єри та кар’єрного консультування під керівництвом директорки Natalia Overko, за участі працівників Катерина Шийка, Lesya Aleksyk, Катя Клімовець, Ірина Нога, Natalia Sulyma, Кочмар Зоряна, Орест Середич та голови учнівського самоврядування Діани Гуменецької.

Обговорили питання залучення ініціативної студентської молоді до Центру кар’єри, план роботи Центру, створення інформаційного телеграм каналу із розміщенням актуальних вакансій для наших студентів.

#МіжрегіональнийЦентрХудожньогоМоделюванняТаДизайнумЛьвова

#ЦентрКарєри