Майстер – клас на виставці « Дзеркало моди»

Коли натхнені учні – це чудово ! Майстер – клас на виставці « Дзеркало моди» провів Шулик Назар , учень групи 203-204

Виконав чоловічу барберську стрижку і оформлення бороди враховуючи сучасні тенденції, і продемонстрував високий рівень знань і вмінь ! Робою Назара захоплювались майстри і відвідувачі цілої Львівської області !

Під керівництвом майстрів в/н: Кшик Т.І.Грабовської Н.В.

Дякуємо спілці перукарів Львівщини за підтримку і Любов Букавин!

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x