28 вересня в МЦ ПТО ХМД м. Львова шеф-кухар Вероніка Бобик провела майстер-клас приготування риби та морепродуктів

28 вересня в МЦ ПТО ХМД м. Львова шеф-кухар Вероніка Бобик провела майстер-клас приготування риби та морепродуктів для студентів та майстрів виробничого навчання кухарського профілю з нагоди Всесвітнього Дня Моря.

Майстри виробничого навчання Рогова Н.Т., Зубар Л.М., Вітів Ю.В. та група 207/208 (кухар, офіціант, брмен) організували робоче місце для запрошених гостей в навчальній лабораторії кухарського профілю та разом з шефом приготували три неймовірно смачні страви. Ці страви виглядали так наче їх готували в найкращих ресторанах Львова.

Тема практичного уроку – Риба та морепродукти.

Весь процес приготування страв, деякі секрети приготування страв ви можете переглянути в ролику YouTube, посилання, на який додаємо нижче.

Вероніка Бобик – Шеф-кухар Lvivent, Garden Prostir, бренд-амбасадор компанії SPROFF, де продають найкращу техніку та інвентар для професійних кухонь, працює в дані сфері з 15-ти років. Шеф-кухарем Вероніка стала в 20 років. Разом зі су-шефом Романом Вероніка продемонструвала способи приготування холодних закусок, фуршетних закусок, других основних рибних страв і залучили студентів до приготування тар-тару з лосося на подушці з пасти з авокадо, хумусу шоті з креветкою та філе судака із зеленими овочами овочами.

Студенти під керівництвом шеф-кухаря й су-шефа власноруч готували страви, вчилися визначати кількість тих чи інших інгредієнтів, робили презентацію страв та робили дегустацію.

Команда коледжу щиро вдячна дорогим гостям за візит! Маємо надію на майбутню співпрацю та залучення наших студентів до практичних занять на виробництві.

Сучасний освітній простір створили в синергії з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою, Громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Українив межах проєкту «USAID надає підтримку грантам для організацій підтримки бізнесу». Метою проєкту є забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу у підвищенні кваліфікацій та перепідготовці наявних працівників і […]

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x