2 листопада о 13:00 зі студентами МЦ ПТО ХМД м. Львова проведе зустріч незалежний фінансовий радник Наливайко Микола в рамках заходів, які спрямовані на покращення фінансової грамотності студентів.

2 листопада зі студентами МЦ ПТО ХМД м. Львова проведе зустріч незалежний фінансовий радник Наливайко Микола в рамках заходів, які спрямовані на покращення фінансової грамотності студентів.

Микола проведе лекцію-тренінг “Вступ до грошей. Як ефективно управляти грошима в умовах невизначеності”

Мета: дати розуміння основних законів грошей, включити в людей мотивацію до вивчення та застосування знань про гроші
План заходу:

 1. Постановка мотивації або чому треба нагально вивчати тему грошей. 2. Закони грошей :
  2.1. Закон 1. Відклади собі впершу чергу. Види фінграмотності.
  2.2. Закон 2. Веди бюджет. Для чого і як це робити
  2.3. Закон 3. Застав гроші працювати
  2.4. Закон 4. Бери поради у професіоналів
  2.5. Закон 5. Подумай про майбутнє
 2. Податкова знижка або як повернути гроші від держави. 4. «Таракани», що не дають діяти у досягненні цілей .
 3. Література. Висновки

До лекції запрошуються студенти та команда МЦ ПТО ХМД м. Львова

Захід відбудеться о 13:00 в навчальному корпусі МЦ ПТО ХМД м. Львова на вул. Кульчицької О., 2

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x