В МЦ ПТО ХМД м. Львова відбувся екзамен для студентів групи 407-408 для здобуття 4-го розряду бармена на базі ресторану-пивоварні “Гульвіса”, за що ми дуже вдячні керівництву закладу.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-135-3-1024x736.jpg)
Керівництво закладу, члени екзаменаційної комісії на чолі з директоркою Оверко Н.Я. раді повідомити про успішне проведення екзамену для студентів групи 407-408 для здобуття 4-го розряду бармена в Міжрегіональному Центрі Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання і Дизайну м. Львова.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-18-2-1024x1024.jpg)
База для проведення екзамену у ресторані-пивоварні “Гульвіса” свідчить про високий стандарт навчання та практичного досвіду, який студенти отримують у нашому навчальному закладі. Керівництву ресторану “Гульвіса” велика подяка за створення таких можливостей для студентів, де вони можуть застосовувати свої знання на практиці.
Це важливий крок у професійному розвитку студентів і допомагає підготувати їх до майбутньої кар’єри у галузі гастрономії та ресторанного бізнесу. Бажаємо всім студентам успіхів у подальшому навчанні та вдячність майстрам виробничого навчання та викладачам за цей цінний досвід.
На практиці відвідування ресторану-пивоварні “Гульвіса” для проведення екзамену, студенти мали можливість проявити свої навички та знання в реальних умовах робочого середовища. Це не лише важливо для їхнього навчання, але і для розвитку професійних навичок та підготовки до майбутньої кар’єри.
Екзаменаційна комісія:
- Оверко Н.Я.
- Криворука Л.П.
- Війтишин З.М.
- Шилкова Л.В.
- Кривошия О.Я.
Переваги такої практики включають:
- Практичний Досвід: Студенти мають можливість застосовувати свої теоретичні знання на практиці, що робить навчання більш ефективним та запам’ятовуваним.
- Навчання В Реальних Умовах: Ресторан-пивоварня “Гульвіса” створює атмосферу, дуже близьку до робочого середовища в гастрономічній галузі. Це допомагає студентам адаптуватися до робочих вимог та реалій.
- Розвиток Навичок: Студенти можуть поліпшити свої навички у готуванні коктейлів, обслуговуванні гостей та керуванні рестораном. Вони навчаються робити рішення в реальному часі та працювати в команді.
- Підготовка до Кар’єри: Цей досвід створює підґрунтя для майбутньої кар’єри у сфері ресторанного бізнесу.
МЦ ПТО ХМД м. Львова створює такі можливості для студентів, які будуть необхідними в їхньому професійному розвитку. Ми надіємося, що подібні практичні досвіди будуть і надалі важливою частиною навчального процесу та допоможуть нашим студентам стати успішними професіоналами у своїй галузі.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-18-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-131-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-112-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-111-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-110-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-19-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-17-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-16-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-15-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-14-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-13-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-12-1-1024x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/екзамен-бармена-1-1-1024x1024.jpg)