Майстер-клас приготування бургерів з учнями 8 класу з Ліцею №75 ім. Лесі Українки в МЦ ПТО ХМД м. Львова

На практичних заняттях в МЦ ПТО ХМД м. Львова було проведено цікавий майстер-клас з приготування бургерів разом з учнями 8 класу з Ліцею №75 ім. Лесі Українки м. Львова. Учні з захопленням взялися за роботу, ділилися ідеями та спільно створювали свої унікальні бургери. Кожен учень мав можливість вибрати свої улюблені інгредієнти та почувати себе справжнім кухарем. Під час майстер-класу діти навчилися правильно готувати м’ясо, нарізати овочі, формувати та прикрашати бургери. Вони також дізналися про різноманітні соуси та спеції, які можна використовувати для покращення смаку бургерів. Після закінчення майстер-класу учні з задоволенням спробували свої творіння. Вони були приємно здивовані, наскільки смачними вийшли їхні бургери. Кожен учень збагатив свої кулінарні навички. Цей майстер-клас став чудовою можливістю для учнів не тільки вивчити нові рецепти та навички готування, але й провести час з однокласниками та педагогами в дружній та творчій атмосфері МЦ ПТО ХМД м. Львова.

Майстер-клас провели майстри виробничого навчання: Зубар Л.М. та Соляр Л.Д. та викладач Війтишин З.М.

Запрошуємо майбутніх студентів на навчання в наш навчальний заклад!

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x