відкритий урок “Пошиття одягу машинами човникового і ланцюгового стібка”

Систематизувати та узагальнити вивчене, креативно та професійно долати виробничі трудності, не зупинятись на досягнутому, а рухатись уперед, навчатись новаціям у кравецькій справі упродовж усього життя !”- саме такий посил мав відкритий урок “Пошиття одягу машинами човникового і ланцюгового стібка “викладачки обладнання Єфімової М.С. Презентації учнів групи 301-302,відеоматеріал до уроку,тестові завдання- усе сприяло активізації навчальної діяльності учнів.Праця на уроці була результативна та ефективна.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x