Спортивне свято першокурсника “Козацькі забави” в МЦ ПТО ХМД м. Львова. Варили куліш, змагалися і перемагали

03.10.2023 в МЦ ПТО ХМД м. Львова пройшло спортивне свято першокурсника “Козацькі Забави”, присвячене до Дня Захисників і Захисниць України на якому також майстри виробничого навчання зварили куліш для студентів центру.

Спортивне свято першокурсника “Козацькі Забави” стало важливою традицією в МЦ ПТО ХМД, присвячене Дню Захисників і Захисниць України. Ця подія об’єднує студентів та викладачів у день радісного спілкування, змагань, і, безумовно, гастрономічних смаколиків. І цього року особливою подією було приготування справжнього українського кулішу майстрами виробничого навчання. Куліш готували майстри виробничого навчання: Рогова Наталія Тарасівна та Веклич Ольга Іванівна

Спортивне свято розпочалося з привітань та виступів керівництва навчального закладу. Голови та членів журі:

Голова журі: Оверко Наталія Ярославівна

Члени журі: Шийка Катерина Ярославівна та Стефанишин Мирослава Василівна

Вони привітали всіх присутніх зі святом та побажали успіху в змаганняннях!

Спортивне свято “Козацькі Забави” включало в себе різноманітні спортивні змагання, які підкреслювали фізичну підготовку та командний дух студентів. Змагалися команди з різних груп першого курсу, атлетично та дружньо борючись за перемогу. Змагання супроводжувались традиційними українськими піснями та танцями, даруючи атмосферу святкування та єднання.

Попри спортивну напругу, свято було сповнене радістю та веселощами. Через участь у цих змаганнях студенти зміцнювали свої дружні стосунки та підтримували дух колективу.

Організували змагання:

– керівник фізичного виховання: Хайвась С.О;

– викладачі фізичного виховання: Пристайко І.І. та Пастерніков В.В.

Особливим відзначенням свята стало приготування справжнього українського кулішу. Майстри виробничого навчання взяли на себе цю нелегку місію та зробили все можливе, щоб створити куліш, який би вразив смаком кожного присутнього.

Щирі вітання переможцям змагань:

1 місце: 107-108 група;

2 місце: 105-106 група;

3 місце: 109-110 група;

Усі інші отримали грамоти за участь в змаганнях.

Після змагань студенти оточили майстрів, які пригощали усіх бажаючих кулішем. Спортивне свято першокурсника “Козацькі Забави” стало святом дружби, спорту, традицій і, безумовно, смачної української кухні. Ця подія закріпила зв’язки між студентами, підкресливши важливість співпраці та командного духу.

Сучасний освітній простір створили в синергії з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою, Громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Українив межах проєкту «USAID надає підтримку грантам для організацій підтримки бізнесу». Метою проєкту є забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу у підвищенні кваліфікацій та перепідготовці наявних працівників і […]

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x