IV Міжнародна конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

Плідна наукова співпраця МЦ ПТО ХМД м. Львова з освітніми партнерами галузі гостинності.

12 жовтня 2023 р. завідувач навчальних лабораторій кухарського профілю, доктор філософії Шевелюк Михайло в продовження плідної співпраці долучився до участі у науковому заході – IV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», яка традиційно організована д.в.н., професоркою, завідувачкою кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марією Паскою.

У роботі конференцій взяли участь понад 200 учасників із різних куточків України, Польщі, Англії, Бразилії, які представляли результати наукових напрацювань з Wyższa Szkoła Społeczno Ekonomiczna w Gdańsku, Western Paraná State University, Brazil, University of Greenwich, London, England Polska, Firma szkoleniowo-doradcza «ILLUSTRO» Opole, Polska та понад 30 вітчизняних закладів вищої освіти.

Під час заходу були охоплені надзвичайно важливі в сучасних складних умовах тематики наукових досліджень, що розкривають різноманітні напрями у наукових і прикладних кейсах розвитку сфери гостинності. Учасники конференції ділилися своїми дослідженнями та досвідом роботи в галузі гостинності. Вони обговорювали проблеми, з якими стикаються готелі та ресторани, такі як підвищення якості обслуговування, оптимізація бізнес-процесів, покращення безпеки харчових продуктів, були доповіді про сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного бізнесу; інновації харчових і крафтових технологій для HORECA; розвиток туристичної сфери в умовах глобалізації; стан і перспективи розвитку економіки та менеджменту індустрії гостинності; прогресивність в освіті; ефективні способи викладання та навчання. Конференція також була платформою для обміну досвідом та встановлення нових контактів між учасниками. Учасники мали можливість поспілкуватися з експертами галузі, задати питання та отримати поради щодо розвитку своїх проектів.

Колектив напрямку готельно-ресторанної справи в МЦ ПТО ХМД м. Львова був радий долучитись до обговорення актуальних питань індустрії гостинності, обміну досвідом, майстер-класу, а пізніше і дегустації від шеф-кухаря світового рівня Віталія Гуралевича, нетворкінгу з колегами, щоб спільними зусиллями змінювати освіту нашої країни вже сьогодні, розвивати сферу гостинності та впроваджувати закордонні практики для цього.

Загалом, конференція в Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського стала важливою подією для галузі гостинності, де були представлені актуальні наукові дослідження та інноваційні рішення, спрямовані на покращення якості обслуговування та розвиток сфери гостинності в цілому.

Щиро вдячні професорці, завідувачці кафедри готельно-ресторанної справи Пасці Марії Зіновіївні за запрошення до участі в конференції!

Сучасний освітній простір створили в синергії з Львівською обласною військовою адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою, Громадською організацією «Освітньо-виробничий кластер» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Українив межах проєкту «USAID надає підтримку грантам для організацій підтримки бізнесу». Метою проєкту є забезпечення підтримки малого та середнього бізнесу у підвищенні кваліфікацій та перепідготовці наявних працівників і […]

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x