Майстер-клас “Оновлення сезонного меню та тренди зими 2023-2024” від бренд-амбасадора Monin Україна, Тетяни Козик.

13 жовтня Майстер виробничого навчання Кривошия Орест Ярославович та завідувач навчальних лабораторій Михайло Шевелюк взяли участь в майстер-класі “Оновлення сезонного меню та тренди зими 2023-2024” від бренд-амбасадора Monin Україна, Тетяни Козик. В програмі майстер-класу:

  • нові смаки та зимові тренди;
  • гарячі лимонади та киселі;
  • зігріваючи кавові молочні та не молочні напої;
  • алкогольні та безалкогольні глінтвейні;
  • пунші та коктейлі.

Зустріч відбулася в 11.00 м. Львів, в Ресторані “Bruno” вул. Л. Українки, 29

Probar є офіційним і єдиним постачальником французької торгової марки MONIN в Україні.

Команда МЦ ПТО ХМД м. Львова дуже вдячна організаторам за майстер-клас, відкриття нових смаків, повернення до давно забутих старих, але, які зараз набувають популярності. Обов`язково ділитимемося новими знаннями зі студентами МЦ ПТО ХМД м. Львова.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x