Майстри виробничого навчання провели майстер-клас “Приготування піци пепероні” для школярів та студентів навчального закладу

21 вересня о 12:00 в Міжрегіональному Центрі Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання та Дизайну м. Львова майстри виробничого навчання кухарського профілю разом із запрошеним гостем Дмитром Новаковим провели майстер-клас приготування піци “Пепероні” на базі навчальної лабораторії .

20 вересня проводиться Національний день піци з пепероні в США. Ці вересневі заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

До участі долучився запрошений гість бренд шеф мережі Pizza Celentano Дмитро Новаков. Команда МЦ ПТО ХМД м. Львова щиро вдячна пану Дмитру за те, що знайшов час та прийшов поспілкуватись, а головне надихнув дітей 8-го класу навчання займатись кулінарією в майбутньому. Сподіваємось, що після 9-го чи 11-го класу ці діти вже як абітурієнти долучаться до навчально-практичного навчання в нашому навчальному закладі.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x