Майстер-клас приготування риби до Всесвітнього Дня Моря в МЦ ПТО ХМД м. Львова

Кораблі, які затонули під час Другої світової війни, досі впливають на моря та океани. Минуло вже майже 80 років, а вони і дотепер становлять загрозу морським екосистемам, забруднюючи довкілля. Військові дії в акваторії Чорного і Азовського морів впливають на моря опосередковано і напряму. Якщо говорити про прямий вплив, то загрозу несе навіть саме пересування великої кількості військових кораблів в північно-західній частині Чорного моря. Зокрема, вони загрожують морським ссавцям через використання російськими військовими кораблями гідролокаторів. Також пряме забруднення морського середовища відбувається від вибухів, у тому числі підводних, і від ракет, які запускають кораблі та підводні човни. Ці ракети містять важкі метали в оболонці, наприклад, свинець. Забруднення також може відбуватися через потрапляння у морське середовище продуктів горіння ракетного палива і хімічних сполук, які воно містить. В Україні зараз порушили кримінальне провадження за фактом масової загибелі (екоциду) дельфінів у Чорному морі внаслідок збройної агресії росії проти України. 

28 вересня об 11:00 в рамках Всесвітнього Дня Моря в Міжрегіональному Центрі Професійно-Технічної Освіти ХМД м. Львова буде проведено майстер-клас з приготування страв з риби та морепродуктів. Колектив та студенти МЦ ПТО ХМД м. Львова хочуть привернути увагу до важливих проблем в українських морях, які пов’язані із незаконним виловом риби та її реалізації а також із повномасштабним російським вторгненням, яке загрожує вимиранню великої кількості різних видів риби в українських морях, яке вплине і на глобальну продовольчу безпеку.

Майстер-клас проведе Вероніка Бобик – Шеф-кухар Lvivent, Garden Prostir, бренд-амбасадор компанії SPROFF, де продають найкращу техніку та інвентар для професійних кухонь, працює в дані сфері з 15-ти років. Шеф-кухарем стала в 20 років.

Участь в майстер-класі візьмуть майстри виробничого навчання та студенти закладу навчання.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x