Кейтеринг для вашого свята у Львові від команди МЦ ПТО ХМД м. Львова

Міжрегіональний Центр Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання і Дизайну міста Львова організовує кейтеринг для вашого свята.

Якщо ви шукаєте послуги кейтерингу для вашого заходу у Львові, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну міста Львова може бути гарним вибором. Ми пропонуємо різноманітні страви та напої, які задовольнять смаки будь-якої аудиторії. Крім того, наша команда професіональних майстрів забезпечить якість та своєчасну доставку їжі на ваш захід.

Студенти центру вміло практикуються для подальшого професійного зростання в кар’єрі кухаря в сфері гостинності.

Зверніться до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну міста Львова для отримання детальної інформації та замовлення послуг кейтерингу.

Контактна особа: Лідія Павлівна ( +380979224699)

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x