Міжрегіональний Центр Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання і Дизайну міста Львова організовує кейтеринг для вашого свята.
Якщо ви шукаєте послуги кейтерингу для вашого заходу у Львові, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну міста Львова може бути гарним вибором. Ми пропонуємо різноманітні страви та напої, які задовольнять смаки будь-якої аудиторії. Крім того, наша команда професіональних майстрів забезпечить якість та своєчасну доставку їжі на ваш захід.
Студенти центру вміло практикуються для подальшого професійного зростання в кар’єрі кухаря в сфері гостинності.
![кейтеринг МЦ ПТО ХМД м.Львів](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-9-1024x768.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-8-1024x768.jpeg)
![кейтеринг МЦ ПТО ХМД м.Львів](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-7-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-6-1024x768.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-5-1024x768.jpeg)
![кейтеринг МЦ ПТО ХМД м.Львів](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-4-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-3-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-2-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-1-1024x768.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310910-1024x768.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-5-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-4-1024x768.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-3-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-2-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-1-768x1024.jpeg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo1705310916-768x1024.jpeg)
Зверніться до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну міста Львова для отримання детальної інформації та замовлення послуг кейтерингу.
Контактна особа: Лідія Павлівна ( +380979224699)