Систематизувати та узагальнити вивчене, креативно та професійно долати виробничі трудності, не зупинятись на досягнутому, а рухатись уперед, навчатись новаціям у кравецькій справі упродовж усього життя !”- саме такий посил мав відкритий урок “Пошиття одягу машинами човникового і ланцюгового стібка “викладачки обладнання Єфімової М.С. Презентації учнів групи 301-302,відеоматеріал до уроку,тестові завдання- усе сприяло активізації навчальної діяльності учнів.Праця на уроці була результативна та ефективна.
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/395595269_1441566069743756_2279080181162825804_n-1024x550.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/395451111_1441566109743752_3138868676459477822_n-768x1024.jpg)
![](https://mcptoxmd.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/395471727_1441566156410414_9210897656901075595_n-768x1024.jpg)