Благодійний ярмарок до Дня Кухаря в МЦ ПТО ХМД м. Львова 20 жовтня 2023 року

На ярмарку були представлені різноманітні страви та десерти, приготовані студентами та майстрами виробничого навчання кухарського профілю МЦ ПТО ХМД м. Львова. Усі зібрані кошти за виручені кондитерські та кулінарні вироби будуть використані для встановлення меморіальної дошки на честь викладача Ярослава Улічного, який загинув на передовій. Багато людей відвідали ярмарок, щоб насолодитися смачною їжею та підтримати благодійну справу.

Студентів, майстрів та усіх причетних до свята Міжнародного Дня Кухаря привітала директор МЦ ПТО ХМД м. Львова Наталія Оверко та побажала творчих кулінарних звершень, міцного здоров’я та успіхів в навчанні, після привітання директор завершила офіційну частину відкриття цього свята і запросила усіх до частування.

Головною метою заходу було збір коштів на встановлення меморіальної дошки на честь викладача Ярослава Улічного. І, звичайно ж, не обійшлося без смачної їжі та десертів, які були приготовані професійними кухарями. На ярмарку можна було знайти різноманітні страви та кондитерські шедеври. Кожен мав змогу знайти щось собі до вподоби і насолодитися чудовими смаками. Багато відвідувачів прийшли на ярмарок, не тільки задля смачної їжі, але й задля підтримки благодійної справи. Вони розуміють, що кожен внесок може допомогти зробити добру справу в майбутньому – зберегти память про наших захисників. Такі заходи є не тільки можливістю насолодитися гастрономічними враженнями, але й способом показати свою соціальну відповідальність. Завдяки активності та щедрості учасників ярмарку, було зібрано кошти, які обовязково послужать добрій справі.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x