Грамота від УГКЦ

… «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну»

(митрополит Андрей Шептицький)

Грамота від Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ ІГОРА колективу Центру з нагоди 50-ліття утворення професійно-технічного училища № 4, яке згодом реорганізовано у Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну!
Замість урочистої частини – тиха молитва, колективу Центру, за мир в Україні та швидку перемогу в Храмі Всіх Святих українського народу УГКЦ.
Замість бенкету – спільними зусиллями колективу організовано комплекти кепок та футболок, смаколики для ЗСУ.
Ми ще відсвяткуємо, обов’язково, та запросимо багато гостей, ….лише після перемоги.
А наразі… віримо в ЗСУ та швидку перемогу!
Тримаймо освітній фронт!

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x