Незалежний фінансовий радник Наливайко Микола провів зустріч зі студентами МЦ ПТО ХМД м. Львова – поговорили про гроші, планування майбутнього, мотивацію

На зустрічі Наливайко Микола розповів студентам про важливість фінансової грамотності та планування майбутнього. Він наголосив на тому, що кожна людина повинна уміти ефективно управляти своїми фінансами, зокрема, зберігати, інвестувати та раціонально витрачати гроші.

Також Микола поділився своїми досвідом та порадами щодо мотивації та досягнення успіху. Він підкреслив важливість встановлення мети, розробки плану дій та постійного самовдосконалення. Він також наголосив на важливості позитивного мислення та впевненості у своїх силах для досягнення поставлених цілей.

Студенти активно запитували гостя про його кар’єру та досвід роботи в сфері фінансів. Вони також обговорювали питання про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів та планів на майбутнє.

Зустріч була корисною та пізнавальною для студентів, які отримали цінні поради та інсайти від пана Миколи. Вони зацікавлені в подальшому співробітництві з ним та отриманні додаткових знань та навичок у сфері фінансів.

Команда центру щиро вдячна Миколі Наливайку за приділений час, мотиваційні настанови для студентів МЦ ПТО ХМД м. Львова. Будемо раді бачити на зустрічах з іншими групами та новими цікавими програмами.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x