Майстер-клас: “Моделювання рукавів на основі одношовного рукава”

Сьогодні 1 грудня 2023 року в Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова відбувся майстер-клас майстра виробничого навчання Христини ІВАШКЕВИЧ на тему: “Моделювання рукавів на основі одношовного рукава”. Здобувачі фахової передвищої освіти групи МК-62, що навчаються за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості», опанували інноваційні технології моделювання і технологію обробки рукавів складного покрою. Усі присутні викладачі спецдисциплін, майстри в/н, голови методичний комісій, зокрема кравецького профілю Оксана ГОРЯЧКО та циклової комісії спеціальних компетенцій Анна ПУХАЛЬСЬКА; методист Центру Володимир БОДНАР та старший майстер кравецького профілю Роман ПАВЛОВСЬКИЙ високо оцінили фаховий рівень, педагогічну майстерність майстра Христини Михайлівни та її уміння впроваджувати в навчальний процес інноваційні технології з виготовлення одягу, а також якісну фахову підготовку здобувачів освіти.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x