Волонтерська робота

Благочинна ярмарка для ЗСУ!

Сьогодні 21.05.24р. у нашому Львівському професійному коледжі моделювання і ресторанної справи з ініціативи студентського самоврядування відбулась благочинна ярмарка.🛍️

На якій наші студенти проявили креативність та застосували свої власні знання та вміння у виготовленні продукції.🧁🥐🛍️

Було зібрано суму у розмірі 8751 грн.

Усі кошти були передані до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла для потреб ЗСУ.

Велика подяка всім хто долучився ☺️💕


Розписка великодніх писанок в модульному містечку!

Учні і працівники нашого закладу 30.04.2024р. відвідали модульне містечко, де розписуючи великодню писанку. Подарували позитивні враження ,та емоції особам з тимчасово окупованих територій.Віримо в ЗСУ і швидку перемогу!


Благодійний вечір Артура Дроня!

28 травня 2024 р. в театрі Л. Українки відбувся благодійний вечір Артура Дроня в підтримку 125 бригади.


Вареники для ЗСУ!

Сьогодні, 17 січня 2024р. учні, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники адміністрації, керівники нашого навчального закладу – усі дружно й згуртовано взяли участь у благодійній акції «Вареники для ЗСУ». Ініціювала долучення до цієї акції директорка Оверко Н.Я., а організаторами стали працівники кафедри кухарського профілю під керівництвом Криворуки Л.П. Наші працівники охоче підтримали цю ініціативу, бо всі зараз розуміють, що кожна крапля нашої допомоги воїнам – це маленький крок до такої бажаної перемоги над ворогом. 250 кілограмів вареників буде передано волонтерам для наших славних захисників.

Подяка організаторам та всім, хто долучився до акції, бо в єдності наша сила! Слава ЗСУ!🇺🇦


Прибирання волонтерської кухні!

У вівторок,14 листопада 2023 року, учні гуртожитку МЦ ПТО ХМД відвідали волонтерську кухню у Львові. Учні гуртожитку відгукнулися на заклик волонтерської кухні у Львові допомогти прибрати приміщення.

Вони ретельно прибрали кухню, вимили підлогу та стіни, а також позбулися сміття.Їхня допомога була дуже цінною, і волонтери були їм дуже вдячні.🙏😊

https://www.facebook.com/100003782251285/videos/1466474573928469


Провідали воїнів.

Учні гуртожитку МЦПТОХМД м.Львова 02.10.2023р. провідали воїнів у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону м.Львова. Вклоняємось перед Вашою мужністю.Ми впевненні,що завдяки таким Героям ,як Ви, нас чекає Перемога! Низький уклін і щира подяка за кожен день.


Збір коштів на потреби ЗСУ!

27.09.2023р. Західна Ліга Сміху. Зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ , а саме на пікап для мінометної батареї 103 бригади ТрО

Разом ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!! , Дякуємо ЗСУ!!


Збір коштів на прилад нічного бачення!

12.05.2023р. відбулася зустріч з воїном ЗСУ 🇺🇦80-ї окремої десантно-штурмової бригади, батьком учениці 203-204 групи Олі Трапак.

Він подякував усім причетним до збору коштів на прилад нічного бачення для 80-Ї окремої десантно-штурмової бригади і подарував прапор бригади з подякою.

Дякуємо Вам за наш спокій💙💛

Слава ЗСУ💪!!!

Слава Україні 🇺🇦!!! Героям слава!!!


Благодійний збір на дрон ЗСУ.

За сприянням директора ЗСШ 54 м. Львова, 28.10.2022р. МЦПТОХМД м. Львова приймали участь у шкільній ярмарці ” Благодійний збір на дрон ЗСУ”. Майстрами виробничого навчання кухарського профілю були приготовлені та реалізовані кондитерські і хлібобулочні вироби. Зібрані кошти будуть перераховані на придбання дрону для ЗСУ.


Плетемо сітки для ЗСУ.

21.09.2022р.

Свою любов вплітаємо у сітки і молимось,щоб захистила…Чекаєм наших Захисників додому з Перемогою!!! Дякуєм ЗСУ!!!Все буде Україна!!!


Напиши листівку воїну ЗСУ!

14.09.2022р.

Учні гуртожитку МЦ ПТО ХМД м. Львова радо відгукнулися на заклик ” Напиши листівку воїну ЗСУ”.

Тими листівками ми надаємо підтримку нашим військовим, які щодня жертвують собою заради нас, наших родин і нашого майбутнього.


Посилка для хлопців ЗСУ!

01.07.2022р.

Колектив МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ І ДИЗАЙНУ м. Львова вже вкотре організовує для хлопців ЗСУ посилку, яку спільними зусиллями зібрали працівники Центру👌

Колеги, велика вдячність Вам за згуртованість та оперативність! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ💙💛

Особлива подяка Grehori TextileОксана Черепанич за міцне плече підтримки

Діткам із с. Підрясне, нехай Ваші голуби будуть оберегом для наших воїнів

🇺🇦ВІРИМО У ЗСУ

🇺🇦Слава Україні! Героям слава!