Cалон «Beauty Центр».

💫Мати ідею і вірити у безумовну її реалізацію,

💫Відчувати підтримку і максимум доданих зусиль.

☝️Знати—зможемо!!!

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ І ДИЗАЙНУ м. Львова стає ЦЕНТРОМ КРАСИ 💇‍♀️💅🏼з оновленим навчальним перукарським салоном «Beauty Центр».

Разом зможемо більше✊

Дякуємо команді перукарського профілю Центру за реалізацію ідеї.

!!! Ви мегакруті👍

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x