Христос Рождається! Славімо його!

Святкувати під час війни дуже важко…Та попри все ми будемо зберігати Різдвяне сяйво у своїх серцях! Нехай Народжений Ісус зігріє кожного воїна,який боронить Україну! Дякуємо і молимось за тих,хто ціною свого життя робить все,щоб ми сиділи за сімейним столом.Нехай Божа Благодать зійде на нашу землю,на наших Захисників та Захисниць!!! Різдвяне вітання нашому колезі Ярославу Улічному!Чекаємо Тебе в нашому дружньому колі! Не дамо ворогу знищити наші традиції! Спільна коляда нехай наблизить Перемогу і допомагає у добрих справах!Христос Рождається!Славімо його!

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x