Наші творчі таланти.

Міжрегіональний центр ПТО ХМД м. Львова завжди підтримує творчі таланти та хобі своїх студентів! Ми допомагаємо вам у творчому розвитку і пишаємось нашими спільними досягненнями!

Саме тому хочемо поділитися результатами конкурсів, в яких брали участь наші юні таланти.

У конкурсі “Героям України наша шана та вдячність”

1 місце – Астафурова Мар’яна у номінації сольне виконання

2 місце – Якимів Галина у номінації сольне виконання

1 місце – Астафурова Мар’яна у номінації художнє читання поезії та прози

2 місце – Коломиєць Софія у номінації художнє читання поезії та прози

Відзнака за емоційність декламації – Астафурова Мар’яна

У конкурсі “Україно, серце моє…”

1 місце – Рак Вікторія у номінації сольне виконання пісні на слова Т. Шевченка

2 місце – Женчук Анастасія у номінації художнє читання віршів та уривків з поем Т. Шевченка

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x