Любіть, бережіть та відновлюйте природу рідного краю!

Міжнародний день Землі🌏 (22 квітня) — свято, метою якого є привернення уваги суспільства до екологічних проблем планети.

Цьогоріч, у День Землі, учні Міжрегіонального центру ПТО художнього моделюванняі дизайну взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Поділись із лісом підсніжниками», що проводиться Київським еколого-культурним центром.

Мета конкурсу – привернення уваги учнів до охорони підсніжників, формування у них навиків посадки рідкісних рослин, поновлення у лісах популяцій підсніжників.

🤍Учні Центру закликають і Вас: НЕ зривайте, НЕ даруйте, НЕ купуйте та НЕ продавайте первоцвіти!
Любіть, бережіть та відновлюйте природу рідного краю!💙💛

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x