Відкритий урок на тему : «Зміни у світі внаслідок Другої світової війни. »Холодна війна»

Сьогодні викладачка історії Люба Футорська провела відкритий урок на тему : «Зміни у світі внаслідок Другої світової війни . »Холодна війна». Для реалізації навчальних цілей обрала інтерактивні методи навчання . Учні логічно й аргументовано висловлювали власну думку, дискутували і з позиції сьогодення вирішували поставлені на уроці проблеми. На відкритому уроці були присутні: директорка Центру Natalia Overko , заступниці директора Мирослава Стефанишин, Тетяна Кук, Катерина Шийка та викладачі суспільних та гуманітарних дисциплін.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x