Лекція про зовнішній та внутрішній сервіс від Вікторії Буник у ЛПК Моделювання і Ресторанної Справи

Бізнес-тренерка, коуч завітала до студентів та команди у ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ МОДЕЛЮВАННЯ І РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ та розповіла про зовнішній та внутрішній сервіс

Це чудово, що бізнес-тренерка та коуч відвідала наш навчальний заклад, щоб поділитися зі студентами та командою знаннями про зовнішній та внутрішній сервіс. Важливо розуміти, що якість обслуговування, яку надається клієнтам чи гостям, визначає успіх будь-якого бізнесу. Навички управління сервісом, як зовнішнім, так і внутрішнім, допомагають покращити взаємодію з клієнтами/гостями та підвищити їх задоволеність.

Адміністрація коледжу щиро вдячна пані Вікторії за візит. Лекція була корисною та надихнула студентів та команду на вдосконалення своїх навичок у сфері обслуговування. Це важливий крок у розвитку кар’єри та побудови успішного бізнесу.

На зустрічі бізнес-тренерка та коуч також поділилася своїми знаннями та досвідом у сфері обслуговування. Вона пояснила, що важливо не лише надавати якісний сервіс зовні клієнтам/гостям, але й розуміти важливість внутрішнього сервісу для підтримання ефективної роботи колективу та студентів.

Бізнес-тренерка розповіла про основні принципи обслуговування, важливість емпатії та спілкування з клієнтами/відвідувачами, про тренди в зовнішньому та внутрішньому сервісі а також про те, як побудувати позитивне спілкування в колективі для досягнення спільних цілей. Вона також надала корисні поради щодо покращення якості обслуговування та підвищення клієнтської задоволеності.

Студенти та команда активно поспілкувалися з бізнес-тренеркою, задавали питання та ділилися своїм досвідом у сфері обслуговування. Зустріч була дуже позитивною та корисною для всіх присутніх, оскільки вони змогли отримати нові знання та натхнення для подальшого розвитку у цій галузі.

14.03.2024 р. у нашому закладі відбувся День відкритих дверей!!! Багато учнів 8-9-х класів відвідали майстеркласи, тренінги та заходи, що були організовані нашими творчими викладачами. Запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів приєднуватися до нас.

Ти випускник 9 чи 11 класу? ….Ламаєш голову «Яку ж професію обрати?» …….Не переймайся …..Приходь 14 березня о 12:00 у Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи на «Форум професій»…. ми чекатимемо на тебе….і разом з тобою оберемо професію

05 березня 2024 року відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки нашому керівнику фізичного виховання, наставнику, колезі, другові Ярославу Улічному Щиро дякуємо мамі, рідним, близьким і всім присутнім, які вшанували пам’ять нашого Героя СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x