16 лютого 2024 року відбулося засідання державної кваліфікаційної комісії та захист дипломних робіт
випускної групи 217/218 кухарського профілю за професією “Кухар, кондитер”
Здобувачі освіти із великим захопленням презентували членам комісії Івашків Богдан (голова комісії), Криворука Ліда ( старший майстер кухарського профілю), керівники групи Липецький А.Д. та Соляр Л.Д., керівник дипломних робіт Крохмальна О.Г. свою професійну майстерність, вміле поєднання теоретичних і практичних умінь.
“Бажаю вам творчих злетів та нових звершень у здобутій професії, не зупинятись на досягнутому, а вдосконалюватись у нових проєктах!”,- побажала присутнім старший майстер Ліда Криворука.
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417502891_904650901456857_1860362638054192709_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=DiNJsVPz76QAX8RCopz&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfC4QJej87wgnpxpBBqmKxUea_4YzJ1lVd9gPsxp1fCwkg&oe=65D8D707)